Затвердили склад виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Публікації

Затвердили склад виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради
Затвердили склад виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради

Під час першої сесії новообраної Володимир-Волинської міської ради затвердили членів виконавчого комітету. Він складатиметься з 11-ти осіб. Інформує видання Буг.

До виконкому будуть входити міський голова Ігор Пальонка, секретар ради Іван Юхимюк, заступники Любов Саць, Андрій Гудим, керуюча справами Ірина Лошинюк, старости сіл громади Тетяна Шейчук та Андрій Самчук.

Також до виконкому мав би входити перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, проте, оскільки він отримав мандат депутата обласної ради, то до виконавчого комітету він входити не може. Ігор Пальонка запропонував внести правки і забрати Матвійчука зі списку членів виконкому.

Також Пальонка запропонував внести до членів комітету ще чотирьох осіб: директора ТзОВ “Гербор-Холдинг” Олега Борбелюка, представника агробізнесу Тараса Козіка, лікаря Ігоря Халимендика та військового комісара Руслана Яція.

Депутат Олег Тимосевич зауважив, що голові варто розглянути пропозицію і запропонувати долучити до виконкому ще одного представника від громадськості Володимира Рейтеровича.

На це Пальонка зауважив, що запропонований склад виконкому був розглянутий раніше і погоджений робочою групою.

Більшість депутатів ради проголосували за затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету міської ради.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: