Затвердили обмеження для територій червоної зони Волинської області

Публікації

19-го жовтня, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій, прийняли рішення щодо протиепідемічних заходів у містах Володимирі-Волинському, Нововолинську та Ківерцівському районі відповідно до нового зонування, що діє з цього дня. Зокрема, у населених пунктах, що входять до «червоної» зони, заборонили відвідування закладів освіти, культурні заходи, роботу кафе та ресторанів (окрім доставки їжі), кінотеатри та інші розважальні заходи, частково обмежили роботу закладів торгівлі та ін.

Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки на Волині встановлено у містах Нововолинськ і Володимир-Волинський та у Ківерцівському районі. На цих територіях перевищена одна з ознак, згідно яких автоматично визначається рівень епіднебезпеки, – захворюваність на 100 тис. населення. Рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах оновлено згідно рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 15-го жовтня.

Саме тоді керівництво Волинської області в режимі відеоселектору запропонувало на територіях з «червоним» рівнем дозволити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом. Відповідні пропозиції врахували та прописали у протоколі, на основі якого регіональна комісія з питань ТЕБ та НС затвердила обмеження й на Волині.

Відтак, у містах Володимирі-Волинському, Нововолинську та Ківерцівському районі з 19-го жовтня заборонено:

 • відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);
 • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;
 • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім “автокінотеатрів”);- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
 • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;- приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
 • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
 •         торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
 •         провадження банківської та страхової діяльності,
 •         медичної практики, ветеринарної практики,
 •         діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
 •         торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;
 • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання».

Щодо територій з «помаранчевим» рівнем епіднебезпеки, то на Волині їх кількість зросла.

З 19-го жовтня цей рівень встановлено у містах Луцьк та Ковель, а також у Володимир-Волинському, Горохівському, Іваничівському, Луцькому, Любешівському, Любомльському, Рожищенському, Турійському районах.

«Жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки встановлено у місті Камінь-Каширському та у Ковельському, Локачинському, Маневицькому, Ратнівському, Старовижівському, Шацькому районах.

На територіях, на яких встановлено «жовту» та «помаранчеву» зону діють обмеження згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13-го жовтня 2020 року № 956, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Також під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС державний санітарний лікар області Наталія Янко повідомила, що щотижневий приріст захворюваності на COVID-19 збільшується на 10-20%.Середній показник виявлення інфікувань по області за останні 14 днів становить 218,7 на 100 тис. населення, по Україні цей показник – 190, 1.

Із початку жовтня уже на Волині 50 випадків летального завершення хвороби, в той час як за весь вересень було 48 смертей у зв’язку із ускладненнями від COVID-19. Загалом, від початку епідемнагляду у Волинській області 222 випадки завершилися летально.

Щодо освітніх закладів, то на дистанційне навчання переведено 20 шкіл по Волинській області. Усього з початку року на коронавірусну хворобу захворіли 370 працівників персоналу шкіл та 120 учнів, з них ще хворіють 156 працівників шкіл та 58 учнів.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: