Засудили молодика, який вбив свою бабусю на Горохівщині

Засудили молодика, який вбив свою бабусю на Горохівщині
Засудили молодика, який вбив свою бабусю на Горохівщині

На Волині суд визнав винним Назара Дідицького, жителя села Холонів колишнього Горохівського району, у вбивстві бабусі. У Луцькому міськрайонному суді хлопцю зачитали вирок.
Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс», передає ІА Волинські новини. 
«На підставі ч. 1 ст.70 Кримінального кодексу України за сукупністю злочинів, шляхом часткового складання, призначення покарання остаточно визначити Дідицькому Назару Миколайовичу 13 років позбавлення волі з конфіскацєю майна на право повної власності. Строк тримання під вартою рахувати з 8 лютого 2020 року,» – зачитав вирок суддя Луцького міськрайонного суду В’ячеслав Покидюк.
Нагадаємо, у селі Холонів колишнього Горіхівського району у лютому 2020 року трапилася трагедія. 18-річний хлопець вбив свою бабусю. Окрім того, аби приховати злочин, він підпалив будинок.
Після цього хлопець ще виніс із хати гроші. Правоохоронці затримали хлопця вже в автобусі, який їхав з Луцька до Рівного. Суд при винесенні вироку врахував обтяжуючі обставини: хлопець вчинив злочин, будучи у стані алкогольного сп’яніння, вину визнав частково, у скоєному не розкаявся та вчинив особливо тяжкий злочин з корисливих мотивів. Раніше судимостей хлопець не мав. Тепер за вбивство Назар Дідицький відсидить 13 років у тюрмі. Він має право на оскарження вироку в апеляційному суді.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: