Замість гучного святкування випускники Оваднівської школи обрали подорож у гори

Випускники Оваднівської ЗОШ, склавши ЗНО, вирішили, що замість гучного випускного вечора в ресторані вони поїдуть в гори. Як розповідає класний керівник Лілія Кузьмич, за три дні вона разом з випускниками відвідали Яремче, Ворохту, були на скелях Довбуша, милувалися чарівними гірськими водопадами. Також відвідали Буковель та озеро молодості. Найемоційнішим для всіх був другий день, адже тоді відбулося сходження на Говерлу. Саме там під звучання гімну України біля жовто-блакитного прапора з написом «Випуск-2018» учні отримали свої атестати.
-Хтось виставляє фото з випускного вечора у платтях із зачісками та макіяжем, позують з атестатами та медалями, проте ми вирішили, здавши ЗНО, підкорити ще одну вершину – Говерлу. Нехай на цих фото ми не вдягнені святково, у спортивках та кросах, трохи втомлені, та ми щасливі з купою емоцій та вражень, – розповідає випускниця Анна Михалюк. – В моєму житті було багато лінійок, останніх дзвінків та свят першого вересня, але жоден не зрівняється з тим, що був у нас на Говерлі. Я дякую публіці за вітання, коли Лілія Василівна там, на горі, вручала атестати, за гімн України, що вони співали спільно з кримськими татарами. Ну і звісно ж нашому класному керівнику за незабутній випускний, який запам’ятається на все життя. Також хочу подякувати однокласникам, що зробили цей вікенд особливим, веселим та незабутнім.
Наостанок вже по дорозі додому молодь вдало відпочила у львівському аквапарку, оскільки в озері купатися було неможливо через погодні умови.
Олексій Біянов, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі