Залізниця – не місце для дитячих розваг

ведінки. Старший інспектор ЛП Володимир-Волинського ВП Нововолинського ВП ГУНП у Волинській області майор Іван Богдан закликає усіх бути уважними на платформах, поблизу колій, на переїздах і головне – не залишати без нагляду дітей.
«Залізниця – не місце для ігор та забав. Діти не повинні кататися на території залізничних переїздів, станцій і вокзалів, по посадочних платформах на велосипеді, скейтборді та роликах. Звертаюся до молоді – не залазьте на дахи вагонів, не пролазьте під вагонами, не перебігайте колії перед поїздами, не стійте на краю перону або посадкової платформи. Також не використовуйте навушники поблизу колії, тому що можете не почути руху потяга. Не підкладайте сторонніх предметів на рейки, адже це може призвести до аварій рухомого складу і великих людських жертв», - зазначає майор Іван Богдан.
Також не варто забувати, що особи, які порушують правила поведінки на залізниці, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену чинним законодавством України. Дітей, які перебуватимуть на об’єктах залізниці без нагляду дорослих, поліція має право вилучити та передати батькам, а ті у свою чергу понесуть повну відповідальність.
Ярослава Вознюк

Розділ новин: 

Коментарі