Закриють Амбуківську початкову школу

На сесії Устилузької міськради 4 травня депутати ухвалили непопулярне рішення – призупинити з наступного навчального року навчальний процес в Амбуківській ЗОШ І ступеня.
Питання закриття школи стояло ще минулого року. І тільки завдяки спротиву батьків, які погодилися купувати тверде паливо за власний кошт, заклад продовжив існування.
Як зазначив голова Устилузької міської ради Віктор Поліщук, навчання одного учня у цій малокомплектній школі обходиться казні у 27 тисяч гривень при розрахунковому показнику 8-9 тисяч. На даний час у ЗОШ здобуває освіту семеро дітей. У закладі немає комп’ютерного класу та спортзалу.
Також Віктор Поліщук повідомив, що доставка амбуківських учнів до ЗОШ с.Лудин на стадії вирішення. Возитиме дітей або шкільний автобус, який на умовах співфінансування обіцяє придбати Волинська ОДА, або ж узгодять графік руху із перевізником. Крім того, цьогоріч планується відремонтувати дорогу до Лудина, аби забезпечити нормальний проїзд.
Отже, депутати рішення ухвалили, тож з наступного навчального року діти вчитимуться у Лудині. Ще одне завдання місцевої влади – забезпечити збереження будівлі школи, аби її не рознесли по цеглинах, як це сталося з Амбуківською заставою.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі