Заклади охорони здоров’я району готові до нового опалювального сезону

На щотижневій нараді в РДА у понеділок 18 вересня розглянули стан готовності закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та стан виконавської дисципліни під час роботи з документами у РДА. Доповідала заступник головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Білецька. Вона розповіла, що оплату за тверде паливо для медичних закладів району здійснено в повному обсязі на суму 132210,62 грн. Торфобрикети у кількості 86,933 т доставлено в усі ФАПи, які цього потребували. Іде процес закупівлі дров. На сьогодні придбано 144 м кубічні. Через відсутність їх на складі лісгоспу не довезено поки дрова для ФАПів сіл Нехвороща, Бегета, Хворостів, Яковичі, Турівка, Стенжаричі, Микитичі, Новини, Бубнів, Поничів, Когильне, Селець, Чесний Хрест, Маркостав та медпункту с. Бобичі. Повне забезпечення твердим паливом планується завершити до 1 жовтня. Крім того, було придбано вісім регуляторів тиску газу на загальну суму 14000 грн. для ФАПів сіл Суходоли, Новосілки, Дігтів, Марія-Воля, Острівок, Горичів, Черчичі та Ласків. Проведено повірку трьох газових лічильників у ФАПах сіл Хмелів, Ліски, Льотниче. Також встановлено 5 металопластикових вікон та вхідні двері у ФАПі с.Свійчів та в Устилузькій АЗПСМ. Здійснено ремонт котельні та частини комина у приміщенні ФАПу с. Льотниче. Відремонтовано покрівлю ФАПів с. Хворостів, с.Острівок.
В усіх закладах перевірено стан готовності обладнання до опалювального сезону та складені відповідні акти і паспорти. Проте голова райради Роман Гук розповів, що два тижні тому під час виїзного прийому в с. Вощатин працівники місцевого ФАПу скаржилися на стан груби у приміщенні.
-Там валиться і димить груба. Хто її обстежував? Уже так обстежували дитячий табір в Одесі. Розумієте, чим це все може закінчитися? – зауважив Роман Гук.
Також він висловив бажання побачити акт обстеження і хто саме його підписував, щоб у подальшому розібратися в ситуації.

Розділ новин: 

Коментарі