Заготівля ґрунтосуміші для теплиць і парників та підготовка інвентарю на зиму

аготівля ґрунтосуміші для теплиць і парників та підготовка інвентарю на зиму
аготівля ґрунтосуміші для теплиць і парників та підготовка інвентарю на зиму

У листопаді закінчуються роботи на городі. До промерзання ґрунту продовжують висівати на зиму моркву, петрушку, цибулю та інші підзимові культури, а потім мульчують ці грядки. Висаджують насіння так званих «аптекарських» рослин: ромашки, любистку, валеріани, звіробою та інших.
Як зазначає господиня з Володимира Вікторія Павлосюк, усередині місяця можна на ділянці розкладати хмиз для снігозатримання. Триває заготівля біопалива. Закладають на зберігання пізню капусту. Укривають на зиму посіви часнику, доглядають картоплю та інші овочі, що зберігаються у сховищах. Квасять капусту.
- Я заготовляю ґрунтосуміші для теплиць і парників, а також для розсади на майбутній сезон. Такий ґрунт повинен бути пухкий та багатий на поживні речовини, - розповідає пані Вікторія. - Під кожну культуру бажано готувати суміш за власним «рецептом», але якщо такої можливості немає, роблю універсальну: 2 частини городньої землі змішую з 1 частиною перегною чи добре перепрілого компосту, 1 частиною торфу і 1 частиною тирси чи піску. Усе добре змішую.
Далі варто очистити, помити та закласти на зберігання у сухому місці садовий інвентар. Усі металеві елементи інструменту бажано змастити моторною оливою, дерев’яні – оліфою чи іншим антисептиком, радить господиня. Не варто залишати на зиму в діжках воду. Також необхідно сховати садові шланги та відра. Купи гною та компосту вкрийте товстим шаром землі.
Можна запланувати посадки на наступний рік.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: