За що штрафували волинян інспектори рибоохоронного патруля

Публікації

За що штрафували волинян інспектори рибоохоронного патруля
За що штрафували волинян інспектори рибоохоронного патруля

18 січня на річці Луга, поблизу села Тростянка Володимир-Волинського району чоловік рибалив двома знаряддями лову, виготовленими із сіткоснастевих матеріалів, на зимувальній ямі. Працівники рибоохорони не дозволили порушнику завдати шкоду рибному господарству.
На нього складено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлено до районного суду для притягнення порушника до відповідальності. Знаряддя лову вилучено.
А 21 січня на Бихівському водосховищі Камінь-Каширського району викрито двох порушників рибальства. Один з них здійснював вилов риби з перевищенням кількості дозволених знарядь лову. Інший пересувався автотранспортним засобом по кризі водойми у період  льодоставу. На громадян складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено відповідні штрафні санкції.
На озері Оріхівське Самарівської ТГ Ковельського району викрито трьох місцевих жителів, які ловили рибу трьома знаряддями, виготовленими із сіткоснастевих матеріалів.
Нагадаємо, волинянин човном перевозив 12 «куплених» щук.
На осіб оформлено адмінпротоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються до передачі в суд для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: