За рік волинські піротехніки здійснили понад тисячу підривів

Публікації

За рік волинські піротехніки здійснили понад тисячу підривів
За рік волинські піротехніки здійснили понад тисячу підривів

Піротехніки ДСНС Волині постійно проводять роботи щодо обстеження території краю, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Так, 15 грудня група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС у Волинській області, шляхом контрольованого підриву, знищила артилерійський снаряд калібром 152 мл часів Другої Світової війни. Напередодні, небезпечну знахідку виявив чоловік під час оборювання поля поблизу села Омельне Ківерцівського району.

Загалом  з початку року піротехніки ДСНС Волині вилучили та знищили 1 тис. 66 вибухонебезпечних предметів.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, рятувальники звертаються до волинян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

  •     торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  •     заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  •     здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
  •     намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: