За обсягом реалізованої промислової продукції наш район посів друге місце в області

26 липня на черговому засіданні колегії Володимир-Волинської РДА з аналізом виконання Програми соціально-економічного розвитку району за підсумками І півріччя 2017р. виступила начальник відділу розвитку, інвестицій та євроінтеграції управління агропромислового розвитку РДА Катерина Підгурець. Вона зазначила, що у більшості галузей господарського комплексу в районі зберігаються позитивні тенденції до економічного зростання. Порівняно з аналогічним періодом 2016р., на 18% збільшився обсяг реалізованої промислової продукції підприємств району (без ПДВ та акцизу). За січень-травень 2017р. він становить 558848,7тис.грн., це 5,1% до всієї реалізованої продукції Волині. За цим показником район посів друге місце в області.
На даний час у сільгосппідприємствах розпочалися жнива, збирають ранні зернові, горох та ріпак. Уже обмолочено 20% площі. Цьогорічний урожай очікується більшим на 10-15% за минулорічний.
За звітний період вирощено худоби та птиці у живій масі 26,2 тисячі тонн (на 2,1% більше аналогічного періоду 2016р.). Реалізовано на забій 27,4тис. тонн худоби та птиці (більше на 7%). Вироблено 3,9тис. тонн молока (на 2,1% більше). 98% молока у районі виробляє ТзОВ «Прогрес».
Для підтримки галузі АПК Володимир-Волинського району з районного бюджету на 2017р. виділено 50тис.грн. і стільки ж – з обласного бюджету, зокрема 25тис.грн. на штучне осіменіння корів та 75 тисяч на дотації селянам за утримання 3-х і більше корів.
На знищення борщівника виділено і використано 7079 гривень.
Учасники АТО у І півріччі отримали у власність 9 земельних ділянок, а загалом надійшло 513 заяв і вже надано 502 дозволи на розробку документації.
Станом на 1 липня на обліку в центрі зайнятості перебувало 323 безробітні, офіційний рівень безробіття – 2,16%. Працевлаштовано 270 осіб, у тому числі 13 учасників АТО.
Різні види соціальних допомог отримує у районі 2952 особи (1087 – при народженні дитини). Середній розмір допомоги малозабезпеченій сім’ї – 3612 гривень.
Районним територіальним центром у І півріччі обслужено 554 особи. Функціонують відділення соціальної допомоги вдома (надано 86412 послуг), відділення стаціонарного догляду у с.Льотниче, Університет ІІІ віку. Працівниками відділення надається допомога в оформленні документів для призначення субсидій на тверде паливо і скраплений газ.
Ключовим завданням на ІІ півріччя залишається питання доріг. Заплановано проведення ремонту на умовах співфінансування 50х50 з обласного і місцевих бюджетів доріг Кладнів-Микитичі-Білин, Овадне-Бегета на ділянках Білин та Овадне-Красностав, а також Вощатин-Ласків-Суходоли та Амбуків-Дарницьке-Заріччя.
Планується проведення заходів з енергозбереження навчальних закладів. Розроблено проектно-кошторисні документації на заміну вікон у Білинській, Хобултівській, Вербській ЗОШ, реконструкцію даху у школах сіл Овадне, Микуличі, Верба, Жовтневе, утеплення фасаду школи у Березовичах. Має бути завершено заміну вікон та дверей в Оваднівській та Суходільсікій ЗОШ.
Тож попереду багато роботи, що потребує концентрації зусиль усіх гілок районної влади.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі