За кілька місяців завершиться облаштування двох скверів у Володимирі

За кілька місяців завершиться облаштування двох скверів у Володимирі
За кілька місяців завершиться облаштування двох скверів у Володимирі

Міський голова Ігор Пальонка оглянув разом із народним депутатом Ігорем Гузем два міські сквери, де в кінці минулого року розпочались роботи по реконструкції за державні кошти на соціально-економічний розвиток, а саме – сквер у військовому містечку на вулиці Поліської Січі та сквер «Героїв Майдану», що на розі вулиць Небесної Сотні та Устилузької.
На вулиці Поліської Січі у Володимирі облаштування скверу уже майже завершене – встановлені лавочки-гойдалки, зроблено підсвітку та висаджені декоративні рослини. На роботи по облаштуванню скверу «з нуля» за сприяння нардепа надійшло 1, 4 мільйона гривень.
Відкриття рекреаційної зони для відпочинку місцевих мешканців, відбудеться орієнтовно у квітні-травні цього року. Приблизно у такий же час планується завершення реконструкцію скверу у самісінькому центрі міста. Це місце з особливим шармом, адже сквер знаходиться поруч із пам’ятками архітектури і є улюбленим для багатьох володимирчан упродовж десятків років.
У сквері, що кілька років тому отримав назву «Героїв Майдану» прокладають нові доріжки з бруківкою, облаштують підсвітку, загородження для столітнього дуба та подбають про оновлений ландшафтний дизайн. На це буде витрачено мільйон гривень із державного бюджету.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: