За хабар судитимуть володимирського поліцейського

Публікації

За хабар судитимуть володимирського поліцейського
За хабар судитимуть володимирського поліцейського

Поліцейського Володимир-Волинського районного відділу поліції двічі викрили на хабарі у травні цього року. Одного разу він отримав неправомірну вигоду у вигляді палива для заправки автомобіля, іншого – 6 400 грн.
Прокурори затвердили і скерували до суду обвинувальний акт у розслідуваному кримінальному провадженні про неодноразове одержання неправомірної вигоди поліцейським сектору реагування патрульної поліції Володимир-Волинського районного відділу поліції, – повідомляє прокуратура Волинської області.  
Слідство встановило два факти одержання правоохоронцем у травні 2021 року неправомірної вигоди у вигляді палива для заправки автомобіля за не притягнення до адміністративної відповідальності громадянина, який не мав документів на право керування транспортним засобом і був зупинений за порушення Правил дорожнього руху.
Викрили ж поліцейського 14 травня 2021 року під час одержання від цього ж громадянина неправомірної вигоди у сумі 6400 гривень.
Невдовзі обвинувачений у вчиненні цих злочинів правоохоронець постане перед судом.
Довідково: санкцією ч.3 ст. 368 КК України за одержання службовою особою неправомірної вигоди, вчинене повторно, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: