З юнацьким запалом відбулося в Овадному спортивне свято, присвячене Дню козацтва

Оваднівський спортивний центр «Спорт для всіх», який очолює Людвик Балаж, заступник директора з фізичної культури та спорту місцевого ліцею, активіст, людина, закохана у справу, яку робить, уже вкотре організовує спортивне свято на території сільської ради. Без участі спортивного центру не обходиться ні День села, ні будь-які інші свята.
Минулого тижня, в погожу осінню днину в післяурочну пору на базі Оваднівського професійного ліцею відбулися спортивні ігри «Козацька наснага». Це дійство приурочене до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови. Свято відбулося за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації. Програма заходу складалася з шести конкурсів, у яких юнаки могли показати свою силу та міць. Вони хвацько присідали зі штангою, піднімали гирі, підтягувалися на перекладині, метали довбню. Особливо сподобалася командам естафета «Втеча полоненого», що нагадувала спортивну вправу «стрибки з місця», але із зв’язаними мотузкою ногами. Та все ж найбільшого азарту додало змагання з армреслінгу.
Але справжні козаки повинні володіти не лише міцними м’язами, а й бути інтелектуально підкованими. Тому організатори змагань включили до програми вікторину на краще знання історичних подій козацької доби, у якій брали участь і члени команд, і вболівальники. За результатами проведених конкурсів перше місце посіла команда 14-ої групи автослюсарів, друге місце виборола команда 15-ої групи автослюсарів, а третє дісталося першокурсникам – 11-й групі трактористів. В особистому заліку особливо відзначилися Влад Стенюгін, Максим Передерєєв, Вадим Бондарук, Сергій Ткачук. Усі учасники змагань отримали солодкі призи.
А святковості заходу додали пісні та музичні номери у виконанні учнів та працівників ліцею.
Марія Нагурнік, с. Овадне, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі