З яскравими фарбами, піснями і футбольним турніром вперше відсвяткували День села у Зорі

2 червня на місцевому стадіоні села Зоря Устилузької ОМТГ відбулося урочисте святкування першого Дня села. Розпочалося все із свята фарб - Холлі. Місцеві діти і молодь з яскравими фарбами на обличчі та одязі весело провели час та розважилися.
По обіді розпочалася святкова концертна програма, яку підготували працівники культури села. На початку гостей радо зустріли кумасі Харитина і Солоха, які забавляли присутніх веселими жартами. Найпершим же привітав односельчан настоятель місцевого храму Іоана Богослова отець Віталій Іванів. Сказавши настановче слово, він поблагословив дійство.
Наймолодші жителі Зорі також приєдналися до привітань. Вихованці ДНЗ і учні школи розповідали віршики і виконували для усіх присутніх веселі пісні.
Офіційні привітання від влади розпочала староста села Валентина Томчук. До привітань приєднався народний депутат України Ігор Гузь. Він привітав зорянців і вручив подяки найактивнішим жителям села: депутату Устилузької міської ради Роману Косоруку і Тетяні Рекротюк. Також на святі був депутат Володимир-Волинської районної ради Павло Карпюк, який подякував старості і представникам місцевої культури за гарно організоване свято.
На святі для жителів звучали пісні у виконанні колективу місцевого будинку культури. А також на свято завітали гості із сусіднього села Стенжаричі, які привітали присутніх піснями. Ще на святі звучали гуморески у виконанні автора Степана Антощака, який раніше брав участь у «Битві талантів». За свій талант чоловік отримав нагороду від старости села.
Під час дійства Кумасі Харитина і Солоха розповіли, що з січня цього року до сільської родини додалось п’ять маленьких мешканців села. Щасливими батьками цьогоріч стали подружжя Віктора та Іванни Безелюків, Леоніда та Олени Туровчуків, Олександра і Галини Павліченко, Олександра і Тетяни Хавень і Вадима та Ольги Охремлюків. Їх привітали помічник народного депутата Ігоря Гузя Володимир Хвиль і представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Сергій Радкевич, які також вручили парам подарунки.
Для деяких жителів Зорі цей день став подвійним святом, адже вони народилися саме другого червня. Для вчительки світової літератури Ірини Папко, учасника художньої самодіяльності клубу Тараса Курило, вчителя фізики і математики Андрія Шевчука і учениці 3-го класу Лізи Воєводи також були підготовлені подарунки і звучала пісня.
Окрім цього на сцені відзначили молоду жительку села Дарину Туровчук, яка прославилася на весь світ. Дівчина займається вільною боротьбою. Вона за свій молодий вік здобула уже 42 медалі, 21 з яких – золота і стала триразовою чемпіонкою України та отримала звання майстра спорту. Наразі Дарина готується до чемпіонату Європи, який відбудеться в липні в Італії.
Після завершення урочистого концерту і виступів розпочався футбольний матч. У поєдинку на полі зійшлися команда села Зря проти збірної команди Білина та Охнівки. У запеклій боротьбі перемогу отримала команда Зорі із рахунком 5:4.
Наостанок дня усі бажаючі мали змогу потанцювати і насолодитися музикою на дискотеці.
Свято вдалося на славу, було весело і цікаво. Проте, за словами жителів, було прикро не побачити на святі жодного посадовця із Устилузької міської ради. Попри те, що навіть народний депутат завітав у їхнє село, керівництво громади не прибуло на свято.
Олексій Біянов, с. Зоря, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі