З російського полону звільнили троє волинян

З російського полону звільнили троє волинян
З російського полону звільнили троє волинян

У п'ятницю, 26 червня, відбувся 76-й обмін полоненими. Серед звільнених є троє жителів Волині.
Про це повідомив начальник Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк.
Серед звільнених волинян:

  • Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
  • Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
  • Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.

Усі вони повернулися додому після тривалого перебування в російському полоні.
Загалом цього дня Україна повернула військовослужбовців Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Серед визволених –оборонці Маріуполя та «Азовсталі», а також військові, які виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому», – зазначив Роман Романюк.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: