У п'ятницю, 26 червня, відбувся 76-й обмін полоненими. Серед звільнених є троє жителів Волині.
Про це повідомив начальник Волинської обласної військової адміністрації Роман Романюк.
Серед звільнених волинян:
- Андрій Кулініч, 1996 року народження, із села Іванівка;
- Павло Літвін, 1999 року народження, із села Гірка Полонка;
- Олександр Пришко, 1990 року народження, із села Тарасове.
Усі вони повернулися додому після тривалого перебування в російському полоні.
Загалом цього дня Україна повернула військовослужбовців Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Серед визволених –оборонці Маріуполя та «Азовсталі», а також військові, які виконували бойові завдання на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
«Дякую Президентові України та всій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей додому», – зазначив Роман Романюк.




















































Коментарі