З початком весни у  Володимирі – Волинському  та районі стрімко збільшилася кількість пожеж

Так, 2  березня близько 9 години 15 хвилин поступило повідомлення черговому служби 101, що у с. Хобултова по вулиці Київська, 14 горить господарська споруда. На місце події виїхало друге відділення ДПРЧ-7 під керівництвом заступника начальника ДПРЧ-7 старшого лейтенанта служби цивільного захисту Олександра Бенеди, пожежу було успішно ліквідовано, але вогнем та продуктами горіння було знищено частину покрівлі даху та речі домашнього вжитку. Ймовірною причиною даної пожежі є коротке замикання електромережі. Звертаємо увагу громадян, що у зв’язку з частими випадками пожеж просимо утримувати в належному стані електропроводку та не перевантажувати її.
4 березняо19 годині 20  хвилин,  поступило повідомлення, що по вулиці Вербова, 21у с. Воля-Свійчівська горить дерев’яний житловий будинок розміром 48 м².  Вогонь розповсюджувався швидко була загроза перекиданню вогню на інші господарські споруди. На місце події оперативно виїхало МПО Галинівка та друге відділення ДПРЧ-7 під керівництвом командира відділення Миколи Лавренюка. Ймовірною причиною даної пожежі було необережне поводження з вогнем.
6 березня о 23 годині у с. Овадно на вул. Перемоги, 1 загорівся дерев’яний житловий будинок розміром 96 м². На місце події виїхало МПО Галинівка та друге відділення ДПРЧ-7. Знищено 80% будівлі.
Ймовірною причиною даної пожежі є необережне поводження з вогнем не встановленими особами.
Володимир-Волинський МРВ
У ДСНС України у Волинській області

Розділ новин: 

Коментарі