Єпископ Матфей став священноархімандритом чоловічого монастиря на Волині

Єпископ Матфей став священноархімандритом чоловічого монастиря на Волині
Єпископ Матфей став священноархімандритом чоловічого монастиря на Волині

Преосвященний Матфей єпископ Володимир-Волинський і Турійський взяв участь у засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України), який відбувся під головуванням Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
Синод проходив у Синодальній залі Митрополичого дому – Резиденції Предстоятеля Православної Церкви України при Михайлівському монастирі. Про це інформує Володимир-Волинська єпархія Православної Церкви України.
Одним з рішенешь було затверджено Преосвященного Матфея, єпископа Володимир-Волинського і Турійського-священноархімандритом Чоловічого монастиря на честь Дванадцяти Апостолів Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви.
Нагадаємо, Владика Михаїл взяв участь у Священному синоді, де встановили нове свято і нову редакцію Символу віри.
На засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 24 червня 2019 року ухвалили рішення змінити статус Свято-Різдва Христового жіночого монастиря на чоловічий монастир та змінити назву Релігійної організації «Свято-Різдва Христового жіночий монастир Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» за адресою Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Миколаївська, 14 на назву Релігійна організація «Чоловічий монастир на честь Дванадцяти Апостолів Володимир-Волинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)» за тією ж адресою.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: