Яким він буде, Новий 2015 рік?

На думку астрологів, цей рік обіцяє бути дуже емоційним, насиченим різними подіями, що викликають у людини приємні почуття і змушують її змінюватися на краще. Коза як символ року обдарує людей позитивом і здатністю врегульовувати та вирішувати будь-які конфлікти, причому – навіть затяжні.
Цей рік обіцяє бути вдалим для бізнесу і розвитку. Він дозволить зберегти вже накопичений досвід і своє становище на кар’єрних сходинках, а разом з тим допоможе виділитися людям хитрим, які вміють грати і прикидатися. Особистостям чесним і прямолінійним гороскоп радить завжди домагатися правди і справедливості, хоча це буде й непросто.
2015-й непогано підходить для фінансових накопичень, несподіваних виграшів, приємних подарунків і покупок, про які давно мріяли. Людина, яка ревно вірить в удачу, обов’язково доб’ється свого саме в рік Кози. Гороскоп попереджає: треба стати трохи організованішим і контролювати витрату грошей. До того ж не варто позичати гроші без гарантії, адже кількість неповернених боргів стане домінуючою. Основні покупки варто робити в кінці літа і протягом осені, коли для цього буде максимально сприятливий час.
Основні баталії у році Дерев’яної Кози будуть розгортатися на любовному фронті. Коза обдарує людей неймовірною чуттєвістю, бажанням підкорити, підпорядкувати і закохати в себе людину, яка дуже подобається. Щирості від люблячих людей чекати не варто, цього року буде чимало випадків, коли навіть сімейні люди спокушатимуться можливістю спробувати нові відчуття, але при цьому отримають другий шанс від своїх половинок. Навіть ті, хто вирішив розлучитися, робитимуть це м’яко, щиро бажаючи одне одному щастя і удачі в нових відносинах. Шлюбів у 2015-му буде укладено набагато більше, ніж в минулому.
Вплив Кози на символи інших років
Як обіцяє східний гороскоп на 2015р., велика удача буде супроводжувати тих людей, яким пощастило народитися в рік Бика. Однак домогтися успіху вийде тільки тоді, якщо самі Бики докладуть чимало зусиль для досягнення поставлених цілей.
Дуже уважними зірки радять бути людям, які народилися в рік Щура, адже їх не завжди супроводжуватиме удача. Щоб уникнути неприємностей, гороскоп радить уважно обмірковувати кожен крок, а також не варто жартувати зі здоров’ям.
Щодо Тигрів, то східний гороскоп обіцяє їм цілком успішний і благополучний період, завдяки якому вони зможуть багато чого досягти в житті. Практично всі проекти, за які братимуться Тигри, будуть успішними і принесуть немаленький прибуток.
Досить серйозні стресові ситуації в 2015р. очікують Кролів - у них часто виникатимуть дрібні сварки і конфлікти з родичами. Східний гороскоп не радить цього року будувати глобальні плани, адже доведеться діяти з урахуванням ситуації.
Великий успіх гороскоп-2015 прогнозує для людей, народжених у рік Дракона. Протягом року їх чекають приємні сюрпризи. Можна буде забути про проблеми і неприємності, але і повністю розслаблятися зірки не радять, адже доля може бути непередбачуваною.
У 2015 році можуть зустріти своє щастя Змії. Варто дуже уважно ставитися до своїх дій, щоб потім не пошкодувати про зроблене. Потрібно постійно підтримувати добрі стосунки з колегами, друзями і родичами.
Кіз і Коней пов’язує міцна дружба, саме тому практично всі події, що відбуватимуться у 2015р., приноситимуть їм тільки щиру радість.
Із досить серйозними проблемами доведеться зіткнутися людям, народженим в рік Мавпи. Гороскоп радить не робити непередбачених великих витрат, бо є ризик втратити повністю всі свої накопичення. Саме тому варто відмовитися від непотрібних покупок, не довіряти малознайомим людям, оскільки вони можуть виявитися шахраями.
Людям, народженим у рік Півня, в 2015р. не доведеться переживати за свої фінанси, бо фортуна перебуватиме завжди на їхньому боці й протягом року не відвернеться.
Народжених у рік Собаки супроводжуватиме удача практично у всіх починаннях, при цьому багато хто зможе здобути бажану гармонію.
Дуже уважними та обережними протягом 2015-го року повинні бути Кабани. Їм краще відмовитися від участі в сумнівних заходах, а варто присвятити більше часу заняттю спортом і стежити за своїм харчуванням.
2015-й багато в чому обіцяє бути схожим на минулий рік, але він буде не таким напруженим, а стане більш спокійним, що дає час для роздумів і оцінки своїх вчинків. Втім, як і минулого року, щоб досягти успіху чи якихось результатів, доведеться наполегливо трудитися і вчитися нового.
Чого чекати знакам зодіаку
Цього року можна здійснювати справи, які ви давно планували і які з тих чи інших причин не складалися раніше. Не варто стримувати свої почуття і емоції, відповідайте взаємністю людям, які йдуть вам назустріч. Обов’язково будьте щирі з близькими, інакше невелике непорозуміння може призвести до тривалих образ і сварок.
Народжені в рік Кози володітимуть багатьма безцінними навичками, в першу чергу це здатність знаходити вихід із найзаплутаніших життєвих ситуацій і вміння нестандартно мислити.
Овнам у 2015р., щоб домогтися успіху, доведеться багато і наполегливо працювати. Правда, і результатом ви будете цілком задоволені – стабільність на роботі або в бізнесі, рівні й довірливі відносини з близькою людиною, надійні друзі.
Тельців у 2015р. чекають великі зміни в житті, й головне завдання – бути до них готовим, якомога ретельніше все спланувати, тоді все складеться якнайкраще.
Близнюкам у 2015р. зірки постійно будуть кидати виклик у вигляді нових можливостей, ризикованих заходів, несподіваних пропозицій. Ви будете в розгубленості, а іноді й у паніці – що робити, адже все йде не так, як завжди.
Раки у 2015р. нарешті зможуть зітхнути спокійно – весь рік ви можете не замислюватися ні про що, крім своїх бажань і планів ваших близьких. Іноді будете навіть противитися своїй удачі – але це не допоможе, рік Кози в будь-якому випадку принесе вам успіх і процвітання.
Леви чудово попрацювали минулого року, а у 2015-му можуть спокійно займатися збором врожаю. Все, що було задумано, здійсниться. У вашому житті закінчився цілий етап – починається новий, але не менш важливий.
Дів у 2015р. чекають духовні пошуки. Хоча зовні ви і будете залишатися абсолютно спокійними, всередині у вас все буде в русі. Тому краще займатися тим, що справді вам подобається, і менше замислюватися про матеріальні цінності.
Терези. Ваш знак завжди асоціювався з весною, чимось новим, необмеженою свободою, природністю, самовираженням. І в 2015р. ви зможете повною мірою усім цим скористатися.
Скорпіони, хоча на вас завжди можна було покластися і вашою сильною стороною була стабільність та надійність, у 2015р. вам доведеться піклуватися в першу чергу про себе. Можливо, вам здасться, що життя несправедливе: комусь доля буде підносити все на тарілочці, хтось буде дружити з удачею, а ви, якщо щось і отримаєте, то тут же доведеться з цим розлучитися.
Стрільців амбітних у 2015-му чекає успіх. Зірки обіцяють вам проникливість і творчий підйом. Властивості вашого знака – комунікабельність, прагнення до досліджень і експериментів – знадобляться цього року якнайкраще.
Козерогам весь 2015-ий доведеться щось проштовхувати, пробивати, про щось домовлятися і з чогось викручуватися. Легко вам не буде, але старання дадуть користь. Головна умова – не стійте на місці; щоб отримати хоча б щось, треба рухатися. А якщо ви точно знатимете, чого хочете, то попутний вітер вам забезпечений.
Водоліям у 2015р. зірки радять не відриватися від колективу і на час залишити свої амбіції. Працюйте, старайтеся, докладайте всі зусилля для досягнення результату, але забудьте про хвастощі та не хизуйтеся успіхами, інакше не отримаєте нічого. Скромність – ось запорука успіху цього року.
Риб чекає багато практичної роботи і абсолютно реальних справ, від яких і залежатиме ваш успіх. Це дуже вдалий час для кар’єри, навчання, просування по службі чи просто заробляння грошей.
Але попри прогнози, нехай усім цього року пощастить!
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі