«Якісне обслуговування клієнтів і особиста репутація варті набагато більше, ніж гроші»

Публікації

«Якісне обслуговування клієнтів і особиста репутація варті набагато більше, ніж гроші»
«Якісне обслуговування клієнтів і особиста репутація варті набагато більше, ніж гроші»

Уперше партнером нашого видання став молодий підприємець Олексій Мазур, який очолює агентство нерухомості «Dream House».
Без мрії не живе жодна людина. Хтось мріє про подорожі, про ще не відкриті острови,  когось  кличуть  далекі планети, але більшість із нас живуть звичайними земними бажаннями. Усі ми мріємо про власну затишну оселю, про домашнє вогнище, біля якого збирається вся родина. І як добре, коли цю мрію допомагають здійснити люди, що займаються буденною на перший погляд справою – реалізують нерухомість.
Олексій Олексійович Мазур – молодий підприємець. Народився 1990 року у Володимирі в сім’ї робітників. У 1-й клас пішов у школу №3, а закінчував навчання у гімназії. Після школи вступив до Луцького національного технічного університету,  спеціальність «Банківська справа». І хоч здобув солідний багаж знань, та все ж деякий час перебував у пошуках справи до душі. Працював у торгівлі, у банку, а займатися нерухомістю почав 2018 року в Нововолинську. А потім вирішив повернутися до рідного міста. І ось 3-го січня 2021 року почало працювати агентство нерухомості «Dream House». Перекласти назву з англійської можна і як «дім мрії», і як «омріяний будинок», але суть від цього не зміниться. Агентство допомагає клієнтам реалізувати свою мрію – знайти і придбати затишне та комфортне житло.
-Це дуже цікавий бізнес, - ділиться Олексій Олексійович. – Він позбавлений рутини, оскільки сприяє активній діяльності, знайомству з різними людьми. Моє життя постійно пов’язане з подорожами. Графік напружений, але саме в цьому  головний інтерес моєї діяльності.
У підприємництво Олексій Мазур прийшов випадково. Свого часу він займався продажем техніки, і якось нагодився клієнт, який реалізував продаж нерухомості та зміг зацікавити Олексія. 
-Маю сказати, що бізнес нелегкий. Передусім це робота з людьми, - продовжує підприємець. – Дуже багато людей упереджено ставляться до агентств  нерухомості. Найбільше вони бояться шахрайства. Але я вважаю, що у такому невеликому місті, як наш Володимир, велике значення має репутація підприємця. Для мене якість обслуговування клієнта, особиста репутація варті набагато більше, ніж гроші. Я швидше відмовлюся від можливості добре заробити, ніж поставлю пляму на своїй репутації.  
Робота з нерухомістю вимагає не тільки сил та енергії, а і знань і компетентності. Необхідні вміння працювати з базою клієнтів, навички для надання консультацій. Варто наголосити, що всі консультації підприємець надає безкоштовно. Важлива співпраця з юристами та нотаріусами, а також документальний супровід клієнтів. На всі об’єкти Олексій Мазур виїжджає сам. Якщо немає можливості побачити об’єкт особисто, дається запит на фото. Необхідно перевірити, чи дійсно об’єкт відповідає всім умовам, які висував клієнт, чи справді якісно зроблений ремонт, тощо.  Потрібно зорієнтувати клієнта і щодо ціни об’єкта, адже виникають різноманітні непередбачені ситуації, коли клієнти вважають, що обраний об’єкт не відповідає їхнім вимогам. У таких випадках доводиться пояснювати, що висунуті вимоги є завищеними відносно ціни, яку запропонував клієнт. 
Так, пересічній людині нелегко збагнути всі нюанси і тонкощі роботи агентства. Але Олексій Олексійович упевнений, що виграють ті клієнти, які прислухаються до його порад та консультацій, адже житло у нашому місті насправді набагато доступніше, ніж здається. Високу ціну тримають, як правило, на ті будинки, які ніхто не купує. 
Молодий і енергійний підприємець, Олексій Мазур завжди готовий прийти на допомогу тим, хто виношує мрію про свій щасливий будинок. Задля цього він не шкодує свого часу й енергії. Чоловіка підтримує та поділяє його погляди дружина Олена.  У молодого подружжя підростає маленький синок Марк. 
Та жити тільки роботою неможливо. Як і в кожного з нас, у пана Олексія знаходиться час на дозвілля. У вільні хвилини він любить читати книги. Досить скромний, позбавлений зайвої амбіційності, щирий і відвертий, Олексій Мазур справляє враження ерудованої інтелігентної людини. Відчувається, що в підприємництві нашого міста з’явилася особистість, яка дивиться на життя і бізнес очима майбутнього. А нам приємно бачити в особі такого фахівця нашого надійного партнера.
Антоніна Булавіна, м. Володимир

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: