Які «євробляхи» не вийде розмитнити за новими правилами

Які «євробляхи» не вийде розмитнити за новими правилами
Які «євробляхи» не вийде розмитнити за новими правилами

Новий законопроєкт про спрощення розмитнення імпортованих в Україну автомобілів на європейських номерах (так званих «євроблях») буде актуальний тільки для власників легкових автомобілів.
Про це заявив голова профільного парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у своєму Facebook.
За його словами, інші категорії автотранспорту на «євробляхах» – вантажівки, мікроавтобуси, автобуси та мотоцикли – під дію закону не підпадають.
«Ми не повинні дати можливість ділкам вести тіньовий бізнес, завозячи в Україну списаний в Європі мотлох без сплати податків … Цього в законі немає» – пояснив Гетманцев.
У будь-якому випадку панікувати не варто, додав Гетманцев; до другого читання законопроєкт буде доопрацьовуватися, так що не виключено, що цю норму звідти вилучать або змінять її.
Нагадаємо, що 16 лютого Рада схвалила за основу новий законопроєкт №4643-д про розмитнення «євроблях». Йдеться про автомобілі, які ввезені фізичними особами на митну територію України в період до 31 грудня 2020 року і знаходяться в митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. Таким чином він охоплює всі ввезені до початку 2021 року «євробляхи».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: