Які проекти щодо покращення міста будуть реалізовані, залежить від кожного з нас

Голосування за проекти Громадського бюджету (бюджету участі) розпочнеться 23 жовтня і триватиме до 6 листопада 2017 року. До голосування допущено 19 ідей – проектів, які в разі перемоги будуть реалізовані наступного року за кошти міського бюджету. На реалізацію проектів-переможців громадського голосування буде спрямовано 1,1млн. гривень.
Проголосувати можуть громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території м. Володимира-Волинського, що підтверджується офіційними документами (паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті). Кожен мешканець міста може проголосувати не більше, ніж за 2 проекти – один великий і один малий.
Голосування за проекти буде здійснюватися в електронній системі «Громадський проект» шляхом реєстрації через BANK-ID (Ощадбанк, «ПриватБанк») та шляхом заповнення друкованого бланку для голосування у пункті для голосування за адресою: Центр надання адміністративних послуг ЦНАП, м.Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 17 (понеділок, середа з 08.00 до 17.00, вівторок, четвер з 08 до 20.00 год., п’ятниця з 08.00 до 16.00, без обіду, субота, неділя – вихідні).
Шановні володимир-волинці! Не будьте байдужими до майбутнього нашого міста! Підтримайте проекти, які, на вашу думку, найкращі серед кращих. Усі вони по-своєму цікаві, а висунуті ідеї затребувані. Ви самі у цьому переконаєтеся, ознайомившись з їхнім переліком за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua/news/show/spiski-projektiv-jaki-dopushheni-d...
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі