Які проблеми просять усунути на території Березовичівської сільради

Минулого тижня голова Володимир-Волинської РДА Наталія Василець та голова районної ради Роман Гук провели виїзний прийом громадян у населених пунктах Березовичівської сільської ради, під час якого відвідали села Бегета, Хворостів, Березовичі, Бобичі та Яковичі.
Питанням «на часі» стала ліквідація наслідків негоди, яка вирувала у районі. Тому колективним проханням жителів Хворостова було сприяння у прибиранні узбіч дороги від зламаних дерев, гілки яких частково перекривають проїжджу частину. До слова, у Бегету та Хворостів одразу після негоди виїжджала відповідна комісія на чолі із завідувачем сектору з питань цивільного захисту РДА Юрієм Ліщуком та оцінила завдані збитки, аби люди, будівлі яких постраждали під час буревію, змогли отримати відповідну компенсацію.
Мешканці, яких чимало прийшло на робочу зустріч із Наталією Василець у с.Хворостів, також просили посприяти в обмеженні руху у дощову погоду лісовозів, що псують сільську дорогу, яка минулоріч була відремонтована.
У жительки Бегети уже давненько не працює стаціонарний телефон, за який вона справно платить. А ще жінка просила відновити телефонний зв’язок у місцевому ФАПі, адже не завжди є змога прийти на огляд до фельдшера. До речі, не працюють телефонні лінії і у медпунктах сіл Хворостів, Яковичі та Бобичі.
Ряд роз’яснень громадяни, що звернулися по допомогу, отримали відразу. Дано доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного вирішення питань. Отримала усне доручення і місцева влада, яку представляла на виїзному прийомі секретар Березовичівської сільради Тетяна Здига. Зокрема було рекомендовано залучити для покращення благоустрою у селах людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
Підготувала Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі