Як зустрічати Рік Свині

Публікації

Щодо одягу, то основним кольором, який відіграє роль символу, природно, буде жовтий. Всілякі варіації жовтого кольору в одязі і прикрасах піднімуть настрій, створять яскраву, грайливу атмосферу, яка викликатиме щиру радісну посмішку. Саме посмішка стане головним символом, адже Земляний Кабан любить щирі почуття і завжди радіє з веселими людьми. Їм він дарує свою увагу найчастіше. Не варто забувати і про природні кольори, властиві символу 2019 року. До них відносяться рожевий, зелений і коричневий, а також всілякі поєднання з матеріалів цих барв. Рожевий колір відповідає відтінку шкіри домашньої свинки, яка в кожному будинку символізує достаток, радість і благополуччя.
Коричнева шкура дикого, лютого кабана символізує неприборканість вдачі, волелюбність, силу і вміння захистити свою територію.
На новорічному столі не повинно бути ніяких страв, приготованих зі свинини. Пам’ятайте, що насправді Кабан - дуже дружелюбна тварина і особливо благоволить до курки, м’ясо якої теж варто видалити з меню. Ідеальне застіллям у цьому році має складатися зі страв, приготованих із продуктів рослинного походження. Не варто засмучувати цю тварину з тонкою душею і чуттєвістю. У приватному будинку доброю прикметою буде купівля молодого поросяти. Ось тільки забивати його в цьому році не можна. Воно повинно прожити хоча б до початку наступного року. Його загибель раніше зазначеного часу в 2019 році стане поганою прикметою, за якою можуть з’явитися всілякі проблеми.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі