Як з банківської картки вкрали 42 тисячі гривень

До поліції звернувся житель Володимира-Волинського, з банківської картки якого шахрайським способом зняли 42 тисячі гривень. Правоохоронці встановили, що до оборудки причетні двоє 19-річних мешканців  Нововолинська. Один із них раніше працював у фірмі із постраждалим. Допомагаючи йому встановити на телефон додаток інтернет-банкінгу, запам’ятав пароль. Для реалізації злочинного наміру не вистачало тільки номера телефону. Через третю особу зловмисники дізналися номер мобільного та заблокували сім-карту. Попередньо здійснивши дзвінки та поповнення на цей номер, злочинці отримали інформацію, яка потрібна для відновлення сім-карти. Вони це і зробили.
Маючи пароль та сім-карту, зловмисники через систему інтернет-банкінгу ввійшли в особисте меню та дізналися, що у чоловіка на балансі 52 тисячі гривень. Для зняття цих коштів вони знайшли особу, яка за грошову винагороду погодилася дати номер своєї картки банку для переказу грошей.
Після цього на дану картку переказали 42 тисячі гривень, які згодом і отримали на руки. У скоєному затримані зізналися та дали правдиві покази. Речові докази та 42 тисячі гривень вилучили. Тепер хлопцям загрожує до 5 років позбавлення волі.
Любомльський відділ поліції

Розділ новин: 

Коментарі