Як відпочивали і оздоровлювалися діти району

На щотижневій понеділковій нараді в РДА методист РМК Олена Кобилянська розповіла про оздоровчу кампанію 2017 року в районі. Станом на 25 червня в районі усіма формами оздоровлення та відпочинку було охоплено 474 дитини віком від 7 до 17 років.
Під час літніх канікул з 29 травня по 16 червня 2017 року в районі функціонувало 10 дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням на базі загальноосвітніх закладів району де відпочинком охоплено 410 дітей віком від 7 до 17 років, з забезпеченням дворазового харчування дітей із розрахунку 20 гривень в день на одну дитину.
Протягом літнього періоду для дітей загалом було організовано 9 навчально – тематичних екскурсій до Володимира–Волинського, прикордонної застави ім. Пархоменка, Зимнівського Святогірського монастиря, екскурсії у пожежну частину. Незабутніми для дітей стали екскурсії стежками рідних сільських околиць.
На придбання путівок для дітей пільгових категорій з районного бюджету виділено 90 тис.грн., на умовах співфінансування з обласного бюджету залучено ще 90 тис. грн. Ці кошти спрямовані на оздоровлення дітей у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Світязь».
Окрім того, укладено угоди з обласним управлінням освіти, науки та молоді щодо підбору дітей до ДЦ “Молода гвардія” та “Артек”. Протягом оздоровчої кампанії в даних таборах відпочило 10 дітей пільгових категорій.

Розділ новин: 

Коментарі