Як у селах району використовують кошти з держбюджету

Кабінетом Міністрів України 19 липня 2017 року видане розпорядження щодо розподілу у 2017 році субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Значний обсяг субвенцій отримала і Волинська область, зокрема Володимир-Волинський район. Як же освоюються ці кошти в тих селах району, куди вони були направлені? На капітальний ремонт ЗОШ І-ІІІ ступенів у селі Овадне виділено 300 тисяч гривень. Як повідомив сільський голова Сергій Панасевич, на даний час у школі триває заміна вікон, у перспективі виконання інших робіт. Проте виникли проблеми із закупівлею та облаштуванням дитячо-спортивних майданчиків у селах Маркелівка та Верба, на які виділено загальною сумою 74 тисячі гривень. Сільська рада знайшла хорошого підрядника, який виготовив майданчики. І в Маркелівці такий майданчик уже встановлено, але кошти ще не проплачені, оскільки виникли проблеми з казначейством.
Рішенням Зарічанської сільської ради розпочався процес з освоєння 300 тисяч гривень, виділених державою на ремонт будівлі дитячого садка у селі Суходоли. Для ремонту навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ступеня – дошкільний навчальний заклад» у селі Білин до виділених державою 300 тисяч добавлені кошти з районного та місцевого бюджетів.
Великий обсяг робіт з освоєння державних коштів (у загальній сумі 345 тисяч гривень) передбачається в Устилузькій ОТГ. Це нове будівництво котельні та мереж теплопостачання у школі села Микитичі, реконструкція нежилого приміщення ЗОШ І ступеня під санітарну кімнату в селі Хотячів, закупівля та облаштування дитячих спортивних майданчиків у селах Коритниця та Ізов. Голова Устилузької міської ради Віктор Поліщук повідомив, що на даний час тривають перемовини з підрядниками.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі