Як не вмієш плавати, то перелітай через дорогу

Водії та пішоходи залишились не лише без дорожніх знаків та розмітки на вулиці Ковельській, а й отримали новий підводний перехід на перехресті вулиць Драгоманова і Ковельської. Вже більше тижня демонтовані всі дорожні знаки. На перехресті вулиць Ковельська – Драгоманова – Цинкаловського не працюють світлофори. Місцеві водії та жителі міста «дотримуються» ПДР по пам’яті. А, як відомо, пам’ять у всіх різна.
Прогулюючись центральною вулицею понад дві години, спостерігали невтішну картину. Варто зазначити, що водії не дуже дружать з пам’яттю та ПДР на дорозі. Проте і пішоходи забули, де знаходилися «зебри», і перебігають дорогу абияк. Біля НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3-ліцей» для безпеки учнів раніше були встановлені «лежачі поліцейські», які тепер демонтовані.
Зараз працівники «Аміли» зайняті тим, що «видовбують» з-під асфальту каналізаційні та водовідвідні люки, які перед цим заасфальтували.
Про те, що жителі міста потерпають від відсутності пішохідних переходів та світлофорів, говорилося на брифінгу міського голови з журналістами місцевих ЗМІ. Як пояснив Петро Саганюк, «зебру» можна зробити лише за  температури + 5 градусів, Інакше вона зникне під колесами автомобілів. Очільник міста акцентував увагу на тому, що надіслав листа керівництву «Укравтодору» про ряд зауважень щодо неякісного ремонту вулиці Ковельської і з проханням відшкодувати виконання робіт. Причина неякісного ремонту, на думку міського голови, у тому, що не був організований належним чином технічний нагляд за проведенням робіт. Нардеп Ігор Гузь написав листа у Генеральну прокуратуру, але звідти відповіли, що покарання підрядника не входить у їхню компетенцію.
Антоніна Булавіна, Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі