Як народити здорову і талановиту дитину

Як ви вважаєте, чи можуть майбутні батьки впливати на те, якою народиться у них дитина? Більшість сучасних пар навіть і не замислюються над цим питанням, покладаються на волю випадку. Така легковажність привела до того, що дедалі більше з’являється на світ хворих дітей та з розумовими вадами. Коли ж погляд звернути в минуле, можна побачити, що до зачаття дитини наші предки ставилися дуже серйозно та відповідально. Знання про те, яких правил потрібно дотримуватись, передавалися з вуст у вуста і були надзвичайно важливими. З казок та легенд кожен знає про богатирів та красунь, надзвичайну їхню силу і здоров’я, неймовірні подвиги та мудрість. І в цьому є більше правди, ніж вигадок.
Спробуємо наголосити на основних моментах, на які потрібно звернути увагу, щоб усе життя насолоджуватися даром батьківства та материнства.
Найголовніші умови – це справжнє почуття любові між чоловіком та дружиною, які прагнуть стати батьками, і бажання мати дитину – воно повинно бути в обох. Не менш важливим вважається перебування у шлюбі, що дає духовний захист, і молитовна практика подружжя. Багато хто може обуритись після цих слів і не погоджуватися, та факти говорять самі за себе. Можна випробовувати долю, а можна пізнати, чому це важливо.
Сексуальна революція приводить до того, що дедалі більше поняття «зустрічатися» трактується як жити разом, мати статеві стосунки. На фоні такої свободи вибору парадокс: у часі відносини стають короткотривалішими і цінність вірності стає меншою. Відомий фільм «Любов живе три роки» наче програмує на те, що «насолодися 3 роки і далі змінюй партнера». Тому рідкість – вийти заміж, одружитися з тією людиною, яка є першим статевим партнером. З одних стосунків молоді люди одразу ж перескакують в інші. Тобто нормою є зараз розірвати стосунки і з відкритою душевною раною, як до лейкопластира, приклеїтись до когось іншого. Чи є щирими такі відносини, чи є цінністю саме кохання або ж заспокоєння болю – це питання залишається відкритим. А тепер подумаємо про те, що така пара все ж вирішила зачати дитину, не розібравшись у тому, що ж насправді їх тримає разом. Вони можуть і боятись оформити свої стосунки, адже болісний досвід диктує свої умови. І виправданням стає «громадянський шлюб»: так і відповідальності на себе менше можна брати, і, якщо щось, менше мороки розійтися. Все було б добре, якби не енергетичні закони та доведений науковий факт телегонії: інформація про попередніх партнерів залишається на статевих органах як чоловіка, так і жінки і має здатність впливати, тобто давати генетичні збої при зачатті. Це явище найперше було доведене при схрещуванні тварин. І зауважте – люди ретельно дбають про народження породистих цуценят чи коней, знають про правила! Та от про діток чомусь переживають набагато менше і не надають значення «чистоті породи».
Зараз напевно багато хто взявся за голову, розуміючи, про які можливі наслідки ми говоримо. Може, навіть, як у тій казці, вийти парадокс: «Народила царівна в ніч не то сина, не то дівчинку, а невидану тваринку…». Що ж робити? Якраз підготовка до шлюбу, саме таїнство, якщо все відбувається щиро, і дає можливість виправити багато помилок та переосмислити їх і стерти негатив.
Важливими факторами також є чистота тіл, волосся, нігтів та простору квартири партнерів. Найкраще, якщо постіль теж білосніжна та чиста. А от від келиха вина, або ж будь-якого спиртного, ще сильніших засобів розслаблення варто відмовитись взагалі. Несприятливим часом для зачаття є піст, негативний настрій та три дні після сварки. Партнери мають бути наповнені енергією, а не втомлені, думати одне про одного та про свої почуття, про бажання мати це дитя, прийняти його у свою сім’ю та піклуватися про нього з любов’ю.
Бажаю вам усвідомленого батьківства.
З повагою Наталія Рахель

Розділ новин: 

Коментарі