Як можна застосувати соду

Як можна застосувати соду
Як можна застосувати соду

Застосування соди полягає не тільки в блискуче відмитому посуді та рятуванні від печії. Харчова сода займає гідне місце в домашній аптечці.
Раніше натрію гідрокарбонат (харчова сода) застосовувався дуже широко в якості антацидного засобу при підвищеній кислотності шлункового соку, виразковій хворобі шлунка та 12-палої кишки. При прийомі всередину харчова сода швидко нейтралізує соляну кислоту шлункового соку і має виражений антацидний ефект. Профілактика карієсу. Кислоти, що утворюються в роті в результаті життєдіяльності бактерій, руйнують емаль зубів. Ці кислоти можна нейтралізувати, кілька разів на день полощучи рот розчином харчової соди. Можна вчинити інакше: змочіть зубну щітку водою, опустіть її в соду і почистіть зуби. Сода, крім того, має легку абразивну дію: вона полірує зуби, не ушкоджуючи емалі.
 Від неприємного запаху ніг. Додана у воду для ножної ванни сода нейтралізує кислоти, що виділяються бактеріями, які і надають ногам неприємний запах. Сода допоможе також усунути різкий запах поту під пахвами.
При укусах комах. Не розчісуйте до крові укуси комарів та інших комах. Краще приготуйте кашоподібну суміш із води та соди і нанесіть на місце укусу. Содова кашка полегшить також сверблячку, викликану вітряною віспою або контактом шкіри з борщівником, кропивою. При попрілостях. Содові примочки значно поліпшують стан шкіри малят з попрілостями. Вони зменшують сверблячку і прискорюють загоєння шкіри. При циститі. Хвороботворні бактерії живуть у сечовому міхурі у злегка кислому середовищі. Якщо ваш сечовий міхур став жертвою інфекції, ідеальний пообідній напій для вас – шипучий коктейль із харчової соди з водою.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: