Як готуються до сезону відпочинку на Світязі?

Публікації

Літо розпочалося дощовою погодою та загрозою коронавірусу. Все ж кожен з ностальгією пригадує теплі моменти відпочину на озерах, морі і всі ми віримо, що уже скоро усі негаразди та тривоги залишаться позаду. Прекрасна пора року, яку завжди з нетерпінням чекають діти та дорослі, наступила.
Напевно чи не кожен мешканець Володимищини влітку їздить відпочивати на Шацькі озера, на Світязь. Як же готуються до роботи в умовах карантину на базах відпочинку та коли очікувати початку курортно-відпочинкового сезону, ми вирішили дізнатися у володимирчанки, власниці бази відпочинку «Фенікс» Віри Чайковської-Тарликової.
- Курортно-відпочинковий сезон ще не розпочався. Зараз ми готуємося до роботи, - каже Віра Анатоліївна. – Цьогоріч плвнуємо прийняти до 50% менше відпочивальників. Якщо у попередні роки одночасно на базі відпочинку оселялося 30-40 осіб, то цьогоріч буде близько 20. Ми віддаватимемо перевагу поселенням сімей з дітьми. Плануємо поселяти одну сім’ю на поверх (навіть не через номер). Ми маємо змогу керувати потоком відпочивальників, щоб максимально сприяти їх безпеці. У нас є туристи, які приїздять щороку і ми надіємося, що й цього річ, як потепліє, вони теж приїдуть сюди на відпочинок.
Віра Анатоліївна розповідає, що зараз часто їздить на базу відпочинку, де зараз тривають підготування до зустрічі відпочивальників. За її спостереженнями, сусідні бази теж готуються приймати своїх туристів.
- Ми виконуємо усі рекомендації головного санітарного лікаря України, Міністерства охорони здоров’я при організації роботи бази відпочинку. Відбуватиметься вимірювання температури у працівників, що три години будуть прибирати з використанням дезінфікуючих засобів приміщення, де найчастіше бувають відвідувачі, оброблення усієї території раз в день. Крім того на рецепції, у альтанках будуть знаходитися антисептики, якими мають користуватися усі гості, - каже пані Віра. – Мені часом ставлять запитання про користування рукавичками. У нас і раніше окремі працівники весь час трудилися в рукавичках: прибиральниця, покоївка, кухарі, ті, хто працюють на видачі. Зараз, звісно, дотримуватимемося усіх санітарних рекомендацій та проти епідеміологічних заходів. Ми передбачаємо можливість організовувати харчування наших гостей. Воно буде комплексне і на винос в альтанку, яка виділятиметься кожній сім’ї відпочивальників.
Віра Анатоліївна каже, що зараз очікують більш детальних рекомендацій від кабміну стосовно початку курортно-відпочинкового сезону

Розділ новин: 

Коментарі