ВИРІШИЛОСЬ ПИТАННЯ ДОБУДОВИ ШАХТИ №10 «НОВОВОЛИНСЬКА»

Президент Петро Порошенко підписав Закон щодо підтримки вугільної галузі. Про це йдеться на сайті Президента України. Таким чином, шахта № 10 «Нововолинська» незабаром отримає кошти на завершення будівництва.
Гроші на добудову цього соціального-значимого об’єкта не лише для шахтарського краю, а й для Волині загалом, надійдуть в область найближчим часом. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, що на добудову шахти № 10 «Нововолинська» з держбюджету виділять 100 мільйонів.
Сьогодні, 11 вересня Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».
Законом №1652-VII забезпечується своєчасний розрахунок з підрядними підприємствами за виконані роботи та надані послуги на будівлях, що фінансувалися в минулі роки за кошти державної підтримки будівництва об’єктів вугле- та торфодобувних підприємств, виплату заробітної плати працівникам підрядних організацій шляхом перерозподілу бюджетних коштів між бюджетними програмами.
Цим Законом у межах обсягу фінансування видатків Міністерству енергетики та вугільної промисловості України спрямують 180 мільйонів гривень на фінансування нової бюджетної програми "Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення зазначених підприємств" та одночасно зменшено на цю ж суму видатки за бюджетною програмою "Державна підтримка вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції".
Джерело: Волинські новини.

Розділ новин: 

Коментарі