Випускники і учні вітали колиску свого дитинства у Льотничому

Школа чимось схожа на людину: вона живе життям своїх вихованців, турботами вчителів, дзвінкоголосо сміється, коли їй весело, радіє успіхам і сумує з невдач... А ще у школи, як і в людини, є свій день народження – із квітами, подарунками, гостями і святковим тортом.
11 листопада НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с.Льотниче відзначила свій 20-річний ювілей. На свято завітали випускники різних років, ветерани педагогічної праці, батьки теперішніх і колишніх учнів, адже рідна школа, як влучно сказав Олесь Гончар, – це колиска дитинства.
У фойє навчального закладу гості зануритись у минуле й помандрували в майбутнє: тут було організовано фотовиставку «Літопис школи» і експозицію дитячих малюнків «Школа очима дітей», а також оформлена фотозона. А поряд  гостинний галасливий ярмарок, ніби магнітом, притягував до щедро заставлених столів. Чого тут тільки не було! Торти й тістечка, пиріжки й пончики, печиво й цукерки... І все це приготовано руками батьків та школярів. Красуні-одинадцятикласниці наливали духмяні чай-каву, люб’язно припрошували гостей. А ще можна було сфотографуватися біля чудо-витворів із гарбузів, створених руками батьків-умільців.
На такій позитивній ноті гості піднімалися в актовий зал. Свято розпочали ведучі – учителі Ірина Кревська та Іван Гуща. Вони перегортали разом із присутніми сторінки історії школи. Згадали, як відбувалося будівництво, відзначили заслуги кожного з директорів. Гордістю НВК є вихованці дошкільного відділення. Вони теж підготували привітання, пісні, танці.
На свято, як і годиться, прибули почесні гості: В’ячеслав Католик  – сільський голова Зимнівської ОТГ, Андрій Бокоч – помічник народного депутата Ігоря  Гузя, В’ячеслав Шарко – виконавчий директор ПРаТНВК «Мікроклімат», Ірина Іщенко – заступник голови міськрайонної профспілки, Андрій Степанюк – головний спеціаліст відділу освіти та молоді РДА, Оксана  Нестерук – менеджер з персоналу Володимир-Волинської птахофабрики. Кожен із них щирими словами і подарунками вітав шкільну родину з ювілеєм. Директор НВК Надія Кревська вручила подяки вчителям-пенсіонерам, які частину свого життя залишили у стінах школи, передаючи учням неоціненні знання, навчаючи їх власним прикладом бути справжніми патріотами України. Із  теплим словом до присутніх звернулася вчитель-пенсіонер Лідія Козак. Від імені випускників школи щирі слова подяки виголосила Юлія Іванова. А слухачі Університету третього віку подарували присутнім чудові пісні.
Випускники цього навчального закладу ніколи не були осторонь від проблем своєї країни, свого народу. Вони з честю захищали й захищають волю і  незалежність українського народу на сході, у зоні АТО. Саме для них, людей, у яких на скронях так передчасно з’явилася сивина, учасники вокальної групи виконали зворушливу пісню «Над землею тумани».
Школа села Льотниче – це  історія поколінь. У неї велика педагогічна сім’я. Саме вчителі передають із року в рік шкільні традиції. Скільки дитячих сердець пройшло через їхні турботливі руки, скільки широких шляхів відкрили ці люди для своїх вихованців! І цей ланцюжок «учитель – учень» нерозривний. Тому дуже символічним було те, що на закінчення свята вчителі танцювали вальс із учнями.
Школа впевнено дивиться у завтрашній день, бо, керовані мудрістю досвідчених педагогів, осягаючи знання завдяки новітнім навчальним технологіям, виростають молоді покоління. Вони збудують гарну і багату країну, частинкою якої є село Льотниче.
Антоніна Булавіна, с. Льотниче, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі