Випускник Володимирського ліцею здобув максимальний бал з української мови на НМТ

Випускник Володимирського ліцею здобув максимальний бал з української мови на НМТ
Випускник Володимирського ліцею здобув максимальний бал з української мови на НМТ

Володимирський ліцей №5 імені Анатолія Кореневського має чим пишатися — випускник навчального закладу Антонюк Володимир отримав максимальний результат з української мови на НМТ, набравши 200 балів.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила директорка ліцею Ірина Костюк, пише Район.Володимир.
Цей успіх став результатом плідної співпраці талановитого учня та досвідченого педагога, розповідає директорка закладу.
«Вчителька української мови Матишейко Таїсія Миколаївна докладала максимум зусиль для підготовки випускника, а старанність, працьовитість та цілеспрямованість самого Володимира стали запорукою такого високого досягнення. Адміністрація ліцею висловлює щирі вітання випускнику з отриманим результатом та побажання успіхів у подальшому навчанні. Педагогічний колектив упевнений, що Володимир стане одним з найкращих фахівців у обраній галузі», – йдеться у дописі.
Нагадаємо, дві випускниці Володимирського ліцею ім. О.Цинкаловського продемонстрували блискучі результати на Національному мультипредметному тесті, отримавши максимальні 200 балів з ключових предметів.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: