Виконком міської ради розглянув роботу з документами

16 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради. Керуюча справами Наталія Прогонюк проінформувала присутніх про виконання рішень та здійснення відповідного контролю над ними. Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, контроль за виконанням нормативно-правових актів здійснює загальний відділ виконавчого комітету. Контроль за виконанням звернень та запитів депутатів міськради забезпечує відділ організаційно-аналітичної роботи. Контроль за виконанням адміністративних послуг та звернень громадян покладений на ЦНАП. Всі відділи тісно співпрацюють з іншими відділами та управліннями.
За перше півріччя 2018 року зареєстровано 2269 вхідних документів. Через ЦНАП до міської ради звернулося 13053 громадян.
На засіданні зазначено про належний стан виконавської дисципліни у відділах та управліннях міськвиконкому. Послабилась виконавська дисципліна в управлінні житлово-комунального господарства і будівництва, управлінні містобудування та архітектури, управлінні соціального захисту населення.
Було прийнято ряд рішень щодо захисту законних інтересів дітей, встановлення режиму роботи для суб’єктів господарювання. Вирішено надати матеріальну допомогу на лікування, поховання, а от питання надання допомоги до Дня партизанської слави було відкладено до вивчення.
Підготувала Антоніна Булавіна

Розділ новин: 

Коментарі