В’ячеслав Рубльов зустрівся з громадянами Володимир-Волинського

У вівторок, 22 листопада, в постійно діючому офісі ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» здійснював особистий прийом голова фракції «УКРОП», депутат Волинської обласної ради В’ячеслав Рубльов.
На прийомі побувало п’ятнадцять людей, серед яких депутати міської та районної ради, активісти Володимира-Волинського, голови громадських організацій, учасники АТО, голови ОСББ та ЖБК тощо.
Щодо проблем Володимира-Волинського,  то, як виявилось,  містян непокоять  продаж без відповідного дозволу тютюнових та алкогольних виробів, незаконне рішення Володимир-Волинської міської ради попереднього скликання про виділення земельної ділянки тощо. Одним із важливих питань, про які йшлося – допомога у співфінансуванні  відродженняч паркової зони на вул. Луцькій, поруч із річкою Риловицею.
Представників району більше непокоїли стан доріг, зупинок,  фінансування навчальних закладів й облаштування стадіону в Устилузькій ОТГ, а також співфінансування проекту на підтримку однієї із пам’яток історико-культурної спадщини.
Відтак,  депутатом Волинської обласної ради В’ячеславом Рубльовим було оперативно вирішено чимало озвучених питань шляхом підготовки депутатських звернень різного рівня. Під час прийому також відбувалися зустрічі із  головами ОТГ та керівниками міста й району.
Запрошуємо всіх небайдужих городян та активістів міста вийти на загальноміську толоку і долучитися до прибирання території русла р. Риловиця на вул.Луцькій. Чекаємо на вас 26.11. 2016 р. об 11 годині поряд з магазином «Техносвіт» Організатори – Володимир-Волинська міська організація «УКРОП».
Сергій Радкевич, голова Володимир-Волинської міської організації «УКРОП».

Розділ новин: 

Коментарі