Вулиця Ковельська буде кардинально змінена

З обговорення проекту пам’ятника Небесній Сотні почалася нарада міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 13 вересня. Начальник управління містобудування та архітектури Тарас Киба представив проект пам’ятника, виконаний місцевим архітектором Романом Мазурком. Пам’ятник має вигляд трьох щитів із символікою України. Тарас Киба нагадав, що у 2014 році за рішенням сесії міської ради вулиця Соборна була перейменована на вулицю Небесної Сотні. Тому він пропонує встановити пам’ятник у сквері біля цієї вулиці. Тут, у затишному місці, громадяни зможуть оглядати пам’ятник, а у вечірній час працюватиме освітлення, яке створюватиме певну ауру духовного наповнення. Пам’ятник братам-князям пропонується перенести до історичного музею. Також Тарас Киба продемонстрував за допомогою слайдів подібні пам’ятники в інших містах України. Однак міський голова Петро Саганюк висловив невдоволення з приводу того, що даний проект є вже річної давності і за цей час не був обговорений. Мер міста запитував, чому на проекті відсутні імена героїв АТО, чому немає альтернативного проекту. Тарас Киба пообіцяв, що буде проведений конкурс щодо проекту пам’ятника, і попросив громадськість міста активніше долучатися до обговорення та висловлювати свої пропозиції.
Керівник управління соціального захисту Микола Матусевич також нагадав, що громадянам міста слід вчасно оформляти субсидії. Питанням дня є підготовка до зими, завершення ремонту котелень, своєчасна плата за комунальні послуги. Очільник міста повідомив, що 25 вересня відбудеться освячення церкви Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. На церемонії буде присутній владика Михаїл.
Після наради відбулася традиційна розмова мера міста із представниками ЗМІ.
-Петре Даниловичу, відбувся візит у місто голови обласної ради. Які результати?
-Була домовленість з Ігорем Петровичем Палицею, що він відвідає наше місто, побачить наші об’єкти. Голова облради був у Нововолинську і завітав до нас. Відвідали дитячий садок на Заріччі, спортивний комплекс. Ми просили кошти на бігові доріжки. Обіцяли профінансувати. Відвідали також школу-інтернат і школу в селі Зимне.
-У ЗМІ було повідомлення про те, що знову піднімалося питання про 44-квартирний будинок.
-Є позитивний результат. Я попросив допомоги у нардепа Ігоря Гузя. Він порушив це питання. Є розпорядження прем’єр-міністра до 1 січня здати цей будинок. Там потрібно негайно зробити експертизу. Я мав розмову з губернатором, він дав розпорядження, що експертиза буде зроблена у першу чергу. Була проблема з підрядником, але вже є підрядник, який працює з військовими. Він працюватиме за власні кошти, поки вирішимо питання з фінансуванням. Також губернатор повідомив, що виділена квартира вдові загиблого в АТО Ірині Смірновій.
-У неділю приблизно в обідній час відбулося відстрілювання собак на вулиці Драгоманова. За чиїм розпорядженням це виконувалося?
-Ні за чиїм. Я дам завдання розібратися з цим питанням правоохоронним органам.
-Мешканці міста цікавляться, що трапилося з джерелом біля Успенського собору?
-Джерело просто пересохло. Зникла вода.
-Як зміниться вулиця Ковельська після ремонту? Якою Ви її бачите?
-Зміниться кардинально. Будуть замінені бордюри, покладуть костку. Враховано пропозиції щодо використання кольорової костки. Наступного року замінимо освітлення.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі