Вплив знаків Зодіаку на рослини

Коли Місяць народжується на небі й гострі кінці небесного світила спрямовуються в лівий бік, це явище називається висхідним (зростаючим) Місяцем, який входить у певні сузір’я зодіакального кола, що також впливають на ріст рослин.
Овен – сухий і безплідний знак, прихильний до посівів, які не зберігаються довго, а використовуються в їжу відразу після збору. Зокрема це помідори, різноманітна зелень, редиска. Цей період чудово підійде для збору фруктів і коренеплодів, а також зрізання квітів.
Телець – родючий вологий знак, який дозволяє досягти чудових показників урожайності рослин. Швидких сходів у ці дні не спостерігається, але з часом насадження прокльовуються і стають міцними, витривалими, з міцною кореневою системою. У цій фазі краще займатися садінням, пересаджуванням і прополюванням культур, підстригати дерева і чагарники.
Близнюки – безплідний і сухий знак. Плодові та овочеві рослини бажано залишити у спокої і переключити свою увагу на троянди або чагарники. Добре зайнятися збиранням і заготівлею лікарських трав.
Рак – родючий вологий знак: можна проводити поливи, підгодівлю і вносити у ґрунт добрива. Правда, посіви будуть розвиватися не так активно, як би того хотілося, але їхня коренева система виявиться витривалою і здоровою.
Лев – сухий і безплідний знак Зодіаку, який підходить для прополювання грядок. У період панування Лева можна садити багаторічні рослини, збирати врожай зернових і бобових. Пересаджувати і сіяти нові культури не рекомендується.
Діва – вологий, але не родючий знак. Як правило, його енергетика скерована на розвиток кореневої системи рослин. Цей період чудово підійде для садіння декоративних дерев, кущів, знищення бур’янів, пересаджування і пікірування.
Терези – вологий продуктивний знак, здатний направляти цілющу енергію в квітку. Рослини дають чудовий урожай, який добре зберігається. В ці дні можна в саду та на городі пересаджувати, прополювати, прищеплювати, обрізати і т. д.
Скорпіон – вологий і родючий знак, другий за продуктивністю після Раку, впливає на листя. Всі посіви швидко сходять, стають міцними, витривалими і дають значні врожаї, виходить смачна консервація фруктових плодів і овочів.
Стрілець – малопродуктивний і сухий знак Зодіаку, здатний направляти всі цілющі соки у плоди. Підійде для висівання гарбуза, редиски, трав та садіння картоплі, перцю, цибулі, часнику.
Козеріг – родючий сухий знак, що розвиває кореневу систему рослин. Хороший час для висівання овочевих і квіткових культур. Дерева та чагарники, висаджені під цим знаком, дають чудові врожаї тривалий час.
Водолій – знак сухий і малопродуктивний, дає енергію квітам. У ці дні потрібно уникати посівів, пересаджування або висаджування, оскільки рослини не зможуть прижитися, а пророслі швидко загинуть.

Розділ новин: 

Коментарі