Волинянин 30 років прожив без паспорта

Публікації

Волинянин 30 років прожив без паспорта
Волинянин 30 років прожив без паспорта

У селі Любитів Ковельського району чоловік тридцять років мешкає без жодного громадянства і тільки зараз, перед пенсією, взявся за виготовлення паспорта громадянина України, а така процедура передбачає судову справу.

Про це пише "Ковель.media".

У позові до суду заявник пише, що народився у Любитові, тут же у 1971 році закінчив середню школу. 12 серпня 1974 року отримав паспорт громадянина СРСР, виданий Ковельським райвідділом внутрішніх справ Волинської області. Разом з тим вказує, що не мав змоги змінити паспорт Радянського Союзу та своєчасно не оформив паспорт громадянина України, але причини – не називає. На даний час, у зв’язку з відсутністю документів виникає низка проблем, зокрема з оформленням та призначенням пенсії.

У серпні 2020 року він звернувся до Ковельського районного відділу Управління Державної міграційної служби України у Волинській області для оформлення паспорта громадянина України, однак отримав відмову та роз’яснення про необхідність звернення до суду для підтвердження належності до громадянства України та факту постійного проживання на території України станом на 24 серпня та 13 листопада 1991 року.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: