Волиняни, воїни АТО, ініціюють перейменування аматорського театру у Володимирі

Часто при зустрічах з нашими земляками, які воюють на сході України, ми чуємо розповіді про те, як на територіях, де знаходиться українська армія, місцеві люди відроджують національну культуру, імена людей, які зробили значний внесок у відродження українського мистецтва у східній частині держави. На думку володимирчан, воїнів АТО Вадима Франасюка, Андрія Шарка та інших, а також багатьох громадян Володимира-Волинського, в історії культурного життя Володимирщини є людина, завдяки якій у місті та районі успішно розвивалося аматорське театральне мистецтво. Це Богдан Степанович Береза. Він був справжнім сучасним театральним режисером, отримав звання заслуженого діяча мистецтв України. Ось чому з ініціативи наших захисників та щирих прихильників театрального мистецтва театру «Відродження» слід присвоїти ім’я Богдана Берези. В нелегкий для держави час такий крок сприятиме не тільки відродженню української культури у всіх її проявах, а й збереженню територіальної цілісності України, підняттю статусу української мови.
Також є думка про те, що Богдан Береза зіграв неоціненну роль у розвитку культури на Володимирщині й заслуговує, щоб на його честь відкрили меморіальну дошку на стіні РБК і назвали вулицю в місті.
З приводу цього на ім’я голови Володимир-Волинської районної ради Романа Гука та голови районної державної адміністрації Наталії Василець підготовлене звернення, яке можуть підписати всі бажаючі громадяни міста і району. Текст звернення знаходиться в редакції газети «Місто вечірнє». Підтримаємо хорошу ініціативу!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі