Волинянам за спалювання листя загрожує шість тисяч штрафу

Волинянам за спалювання листя загрожує шість тисяч штрафу
Волинянам за спалювання листя загрожує шість тисяч штрафу

Цього року за спалювання трави чи листя доведеться платити штраф у розмірі від 180 до 360 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 000 гривень до 6120 гривень.

Про це в програмі на 12 каналі розповів заступник начальника одного із відділів Державної екологічної інспекції у Волинській області Анатолій Гламазда.

Посадовець зазначив, що якщо людина спалює листя на відкритих територіях, то штраф – 6 тисяч гривень, а якщо на власному подвір’ї, тоді йдеться про статтю 82 Кодексу про адмінправопорушення щодо не належного поводження із відходами. Тоді штраф менший – від 340 гривень до 1360 гривень.

На Волині вже цього сезону був випадок коли одну і ту ж людину оштрафували двічі. Після повторного спалення листя штраф був максимальний.

«Вкінці серпня і на початку вересня інспектори активно контролювали спалення сухої трави на полях, а вже з наступного тижня більш активно будуть проводити рейди, аби не допустити спалення листя», – додав Анатолій Гламазда.

Еколог зазначає, що спалення листя призводить до забруднення повітря, як наслідок проблемами зі здоров’ям людей, це може бути як кашель, так і алергічні реакції.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: