Волинські волонтери купили рації для армії.

Волонтерська група "Допомога армії | Луцьк" прозвітувала про перші результати збору грошей батальйону "Горинь".
Про це йдеться у звіті волонтерів.
Як відомо, благодійна акція стартувала 4 вересня. Волонтери протягом восьми днів збирали гроші на рації для першої стрілецької роти батальйону.
За словами керівника групи Анатолія Котлюка, на рахунок волонтерів надійшли 5,7 тисячі гривень, а готівкою передали 4,7 тисячі гривень. Частину коштів передала волинянка, яка нині мешкає у Франції і побажала не називатися.
За зібрані кошти для українських вояків придбали 8 рацій Kenwood з гарнітурами, коліматорний приціл HAKKO з планкою і 9 балаклав.
"Ми вдячні волонтерці з Києва Тетяні Водяніній, яка допомогла не лише з купівлею частини речей, але й подарувала ліки "Валідо" та "Каптопрес". Також дякуємо депутату Луцької міської ради Андрію Разумовському та громадському діячеві Назару Романюку, які допомогли не тільки фінансово", - розповів Котлюк.
Наразі волонтери почали збір грошей на теплі речі та аптечки бійцям батальйону "Горинь". Тому збір грошей на картку Приватбанку 6762 4683 9344 4561 триває.
"В аптечки входить дороговартісний препарат "Целокс", тому для його купівлі ми будемо працювати з нардепами з Рівненщини, звідки й мобілізували бійців батальйону. Але ми не відмовимося від допомоги волинських бізнесменів та політиків. Охочих прошу дзвонити на номер 093 140 47 74", - розповів Анатолій Котлюк.
Більше інформації про діяльність шукайте в групі "Допомога армії|Луцьк" в Facebook.

Розділ новин: 

Коментарі