Волинські поліцейські від початку року розкрили 99% вбивств та зґвалтувань

Волинські поліцейські від початку року розкрили 99% вбивств та зґвалтувань
Волинські поліцейські від початку року розкрили 99% вбивств та зґвалтувань

Протягом дев’яти місяців цього року поліціянти розкрили 99 відсотків умисних вбивств та випадків нанесення тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками.
Про це йдеться на сайті Національної поліції Волинської області.
Про це йшлося під час підбиття підсумків службової діяльності підрозділів кримінальної поліції під головуванням глави відомства Ігоря Клименка.
Зазначається, що всі підрозділи кримінального блоку поліції працювали ефективно та з максимальною самовіддачею. У результаті правоохоронці ефективно протидіяли злочинності, що дало змогу покращити криміногенну ситуацію в цілому по державі.
«У цьому році скоєно 246 тисяч кримінальних правопорушень, що на понад 42 тисячі менше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому розкрито понад 53 відсотки правопорушень. Вагомих результатів досягнуто в протидії злочинам проти особи. Залишок нерозкритих умисних вбивств складає всього 10 злочинів з 961 зареєстрованих. І це найкращий результат за роки роботи поліції України», – зазначив  перший заступник Голови Нацполіції Михайло Кузнєцов.
Учасники наради проаналізували оперативну ситуацію в державі за окремими видами злочинів.
Начальник Департаменту карного розшуку Нацполіції Вадим Дзюбинський наголосив, що було розкрито понад 98 відсотків тяжких тілесних ушкоджень зі смертю, зґвалтувань – майже  99 відсотків.
За його словами, поліцейські на досить високому рівні протидіють майновим злочинам. Так, упродовж року поліцейські розкрили понад 92 відсотки розбійних нападів та понад 83 відсотки грабежів.
«Завдяки новому підходу в організації роботи усіх підрозділів кримінальної поліції зменшилася кількість вчинених незаконних заволодінь транспортними засобами на майже 40 відсотків. Так, за 9 місяців цього року  розкрито понад 65 відсотків вчинених незаконних заволодінь транспортними засобами», – сказав Вадим Дзюбинський.
Також під час наради було відзначено позитивну роботу кримінальних підрозділів Нацполіції – Департаментів стратегічних розслідувань, карного розшуку, кіберполіції, боротьби з наркозлочинністю та міграційної поліції.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: