Волинські громади отримають 10 млн. гривень на капремонти закладів освіти

Публікації

Волинські громади отримають 10 млн. гривень на капремонти закладів освіти
Волинські громади отримають 10 млн. гривень на капремонти закладів освіти

Кабінет Міністрів України опублікував розпорядження щодо розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила народна депутатка Ірина Констанкевич.
На 23 округ розподілено видатки в розмірі 10 млн грн. Кошти будуть спрямовані на капітальні ремонти шкіл, дитячих садочків, придбання комп‘ютерної та оргтехніки, реконструкцію вуличного освітлення, музеїв, зокрема:
– Камінь-Каширська ТГ отримає понад 2 млн грн на реконструкцію вуличного освітлення у с. Велика Глуша, с. Мала Глуша; на стільці в актову залу с. Воєгоща; на ремонт садочка «Пролісок» у с. Пнівне).
– Ківерцівська ТГ отримає понад 2,5 млн грн на ремонт та комп‘ютерну техніку Ківерцівських шкіл № 1, № 2, № 3, № 4; на комп‘ютерну техніку для шкіл у с. Сокиричі, с. Муравище, с. Суськ.
– Колківська ТГ отримає 500 тис. грн на придбання комп’ютерної техніки та оргтехніки для закладів освіти.
– Любешівська ТГ отримає понад 1 млн грн на капітальний ремонт із заміною віконних дерев’яних блоків на енергоощадні дитячих садочків у с. Деревок, с. Седлище, с. Великий Курінь, с. Любешівська Воля, с. Угриничі, с. Судче, смт Любешів, с. Бихів, с. Березичі.
– Маневицька ТГ отримає понад 1 млн грн (з них – 480 тис. грн на реконструкцію Маневицького краєзнавчого музею, 700 тис. грн на будівництво спорткомплексу у школі № 1 імені Героя України Андрія Снітка).
– Олицька ТГ отримає 800 тис. грн на ремонт школи у с. Дерно.
– Прилісненська ТГ отримає 900 тис. грн на капітальний ремонт Городоцького НВК.
– Сошичненська ТГ отримає понад 500 тис. грн на реконструкцію вуличного освітлення у с. Карпилівка.
– Цуманська ТГ отримає понад 800 тис. грн на ремонт системи опалення дитячого садочка у с. Липне.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: