Волинська митниця спростовує інформацію, показану в «Секретних матеріалах»

Волинська митниця ДФС не погоджується з інформацією щодо незаконного переміщення великої кількості контрабандних цигарок та алкоголю, яку поширюють українські ЗМІ, йдеться в офіційній заяві Волинської митниці ДФС.
«Волинська митниця ДФС повідомляє, що таке трактування не відповідає дійсності. Вважаємо за необхідне наголосити, що згідно з постановою Кабінету Міністрів від 21.05.2012 №45 та розділу 12 Митного Кодексу України громадяни, які перетинають митний кордон, мають законне право перевозити дозволену кількість таких виробів. Спроби незаконного провезення товарів постійно виявляються співробітниками митниці, щодо порушників застосовуються передбачені законодавством України санкції.
Зокрема з початку року працівниками Волинської митниці ДФС було вилучено товарів на суму 16,8млн.грн., накладено і стягнуто штрафів на суму 6,7млн. гривень.
Керівництво Волинської митниці ДФС одним з пріоритетних завдань ставить посилення боротьби з корупцією серед особового складу відповідних підрозділів. З метою поліпшення обміну інформацією з громадянами, запобіганню корупції просимо усіх небайдужих скористатися конфіденційними каналами зв’язку для передачі інформації щодо фактів зловживань з боку співробітників митниці. Телефон гарячої лінії Волинської митниці ДФС: (03377)3-15-19, електронна пошта: [email protected].
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі