Волонтери з пасхальними гостинцями відвідали наших бійців на передовій

Протягом 14-16 квітня ­Волинський комітет гумані­­тарного забезпечення вій­­ська, створений ВО «Свобо­да» разом з волонтерським ­центром м.Горохова, доста­­вив на передову у зоні бо­йових дій близько 3-х тонн пасхальної смакоти: пасок, ­солодощів, копченостей, пе­­чених м’ясних виробів, ва­реників та інших продуктів. Також на схід були передані маскувальні сітки, «кікімори» ­для розвідників та гумові чо­боти.
­ «Отримавши гостин­ці, наші бійці відчули тепло рідного краю і накрили по-домашньому святковий стіл. Наш мікроавтобус відвідав 1-ий БТрО «Волинь», 14-ту ­бригаду, Луцький прикор­донний загін та батальйон «Січ». Були також на 5-му ­блокпосту, що за три кіло­­метри від окупованої Гор­лівки. Захисники України з ­нетерпінням чекали та ра­дісно зустрічали волинських ­побратимів», - зазначив ке­рівник Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба.
Відповідали за доставку та ­передачу вантажу свободів­ці Анатолій Пушкін і Віктор Магурчак, а також волонтер ­Віталій Гладун. До збору гу­­манітарного вантажу долу­чилися громади Горохівщини, м.Володимира-Волинського ­та м.Нововолинська. Ініці­атором збору пасхальних ласощів була волонтерка, ­свободівка Валентина Ма­гурчак.
Сергій Коба висловлює щи­ру вдячність всім, хто сьо­­годні допомагає нашим во­якам, а також підприємцям Степану Матвійчуку і Юрію Ковальчуку за наданий бус для транспортування вантажу.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі