Володимирський педагогічний фаховий коледж відвідав голова Волинської обласної ради

Володимирський педагогічний фаховий коледж відвідав голова Волинської обласної ради
Володимирський педагогічний фаховий коледж відвідав голова Волинської обласної ради

Володимир відвідав голова Волинської обласної ради Григорій Недопад. Очільник оглянув педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського разом із міським головою Ігорем Пальонкою та депутатами облради Ярославом Матвійчуком, Андрієм Бокочем та Юрієм Сиротюком.
Візит відбувся 21 грудня. Про це пишуть на сторінці Володимирської міської ради.
Директор фахового коледжу Микола Савельєв ознайомив гостей з роботою навчального закладу, який з початку повномасштабного вторгнення став справжнім волонтерським центром. Працівники та учні закладу узялись шити жилети, плитоноски та інші речі для захисників. Також плели сітки, збирали кошти на закупівлю необхідного обладнання та приймати переселенців.
Упродовж майже двох років коледж прихистив близько двох тисяч вимушених біженців. Зараз тут постійно мешкає понад 90 внутрішньо переміщених осіб, 40 з яких – це діти. Делегація оглянула умови проживання ВПО у гуртожитку, під потреби яких виділили два верхніх поверхи.
«Тут могли помістити іще близько пів сотні людей, проте через дах, який протікає, кілька кімнат потерпають від надмірної вологи. Аби розв’язати цю проблему, ціна якої 3 мільйони гривень, звернулись до Фонду енергоефективності. Утім, поточний ремонт покрівлі не підпадає під умови програми, що передбачає облаштування житлового простору для переселенців», – розповів Микола Савельєв.
Голова облради пообіцяв провести консультації щодо того, аби знайти вихід із цієї ситуації. 
Відвідуючи педколедж, делегація побувала у новому просторі в гуртожитку, який облаштував для ВПО благодійний фонд «Рокада», в укритті педколеджу та музеї декоративно-прикладного мистецтва, що є особливою гордістю навчального закладу.
Насамкінець Григорій Недопад мав можливість оцінити рівень матеріально-технічної бази навчального закладу обласного підпорядкування.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: