Володимирські коти хизувалися красою і вдачею

«Весняний муркотун». Під такою назвою 27-го березня біля Володимир-Волинського КМЦ вперше у місті відбулося свято котів. Ініціатори і організатори заходу – адміністрація культурно-мистецького центру та товариство захисту тварин «Дай лапу!».
Чудова погода, лагідне березневе сонечко зібрали на площі багато людей. А подивитися було на що. Відповідно до програми, проводилися виставка котів, різноманітні конкурси та вікторини. Також працювала виставка-продаж виробів майстрів, підготовлена спеціально до свята, де можна було придбати різноманітні сувеніри, мило ручної роботи із зображенням котиків.
У конкурсі взяли участь 9 «весняних муркотунів». Красувалися представники різних порід: сфінкс, британські висловухі, сіамські, тайські та безпородні пухнастики. Журі визначало переможців у номінаціях «Стильний кіт», де враховувалася оригінальність вбрання тварини (переміг кіт Марк породи сфінкс Наталії Яківчук), та «Природній шарм» за окрасом хутра (перемогу отримав британець Марсель – улюбленець Юліани Ольшевської). А переможця – «Весняного муркотуна» – вибирали гості свята. Отже, приз глядацьких симпатій отримала кішка тайської породи Маркіза Мирослави Симокович.
Стануть у нагоді переможцям номінацій і збережуть пам’ять про чудовий день цінні подарунки від спонсорів: сертифікат на придбання товарів на 50грн. у зоомагазині, чашки, статуетки, мило у вигляді котів, корм та іграшки для домашніх улюбленців.
Голова ГО «Дай лапу!» Мстислав Бражніков від громадської організації нагородив медалями юних волонтерів Сергія та Антона Чорних, Олену Каляпух та інших активістів, які протягом минулого літа допомагали влаштовувати безпритульних котів і собак у добрі руки.
Перед відвідувачами виставки виступив лікар-ветеринар, який розповів присутнім про догляд за домашніми улюбленцями та відповів на їхні запитання. Взяли участь у святі й вихованці художньої школи, які презентували свої роботи на відповідну тематику. Долучилися й працівники дитячої бібліотеки, які підготували літературну виставку про котів. Крім цього, бажаючі відвідали майстер-клас з виготовлення оригамі, майстерню аквагриму, охочі зробили тимчасове тату у вигляді маленького котика.
Анна Коваль, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі