Володимирська міськрайонна філія центру зайнятості допомагає ВПО у працевлаштуванні

Володимирська міськрайонна філія центру зайнятості допомагає ВПО у працевлаштуванні
Володимирська міськрайонна філія центру зайнятості допомагає ВПО у працевлаштуванні

Які б випробування не підкидала доля, треба впевнено йти вперед. Прикладом тому є історія жінки-переселенки, яка приїхала до Володимира і знайшла тут бажану роботу, – повідомляє Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості.
Валентина Без’язична родом із Харкова. Там жінка понад п’ятнадцять років розвивала маленький бізнес. Була власницею невеличкого продуктового магазину, в якому сама і працювала. За цей час покупці ставали знайомими людьми, з якими можна було поговорити й про життя,  і обговорити новини. Проте події 24 лютого 2022 року докорінно змінили спокійне, розмірене життя жінки.
Після двох місяців безперервного жахіття, постійної небезпеки та перебуваннях в укриттях, Валентина прийняла рішення переїхати в більш безпечне місце до рідні, яка на той час вже знаходились у Володимирі.
“Коли я приїхала у Володимир, то спочатку відверто розгубилася, – зізнається Валентина. – Нове місто, все навколо незнайоме і… жодного, хто б міг чимось порадити, підказати”.
Опанувавши себе, Валентина розпочала спершу самостійно шукати роботу за допомогою популярних сайтів, а згодом звернулась до центру зайнятості за професійною допомогою.
Кар’єрний радник Володимир-Волинської філії Волинського обласного  центру зайнятості спільно з Валентиною почали пошуки відповідного місця роботи, склали індивідуальний план працевлаштування, визначили комплекс послуг та рекомендацій. Згодом таке місце знайшлося. Фахівець узгодила кандидатуру безробітної з роботодавцем та видала жінці направлення на працевлаштування продавцем продовольчих товарів до підприємця Вікторії Бондарук.
Після співбесіди Валентина Без’язична влаштувалася на запропоновану вакансію. Нині працює і своєю роботою жінка задоволена та щиро дякує фахівцям служби зайнятості за допомогу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: