Володимирська громада стала учасницею проєкту «Впливові»

Володимирська громада стала учасницею проєкту «Впливові»
Володимирська громада стала учасницею проєкту «Впливові»

Володимир-Волинську громаду відібрали для участі у проєкті «Впливові», який спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку.
Для участі у проєкті на основі заявок відберуть 20 громад з усієї України. Для них організатори проведуть дослідження потреб і обговорять результати під час круглого столу в кожній громаді. Про це пишуть на сторінці міської ради Володимира.
В обраних громадах представники місцевої молоді протягом кількох місяців пройдуть навчання на основі спеціально розробленого онлайн-курсу з реальними прикладами про те, як творити проєкти та впливати на якісні зміни у своїх громадах.
Найкращі з проєктів, за підтримки менторів та експертів, будуть представлені на Форумі – завершальному етапі проєкту «Впливові». Учасники зможуть поспілкуватися з експертами, обмінятися думками й отримати допомогу для реалізації задуманого.
У межах співпраці з громадами планується:

  • Навчання 200+ молодих людей з громад;
  • Створення онлайн-курсу, який допоможе навчити тисячі місцевих лідерів розвивати громади;
  • Підписання меморандуму про співпрацю з 20-ма відібраними громадами, які стануть основою подальших змін;
  • Круглий стіл у кожній з відібраних громадах;
  • Робота менторів з молоддю  над 20+ проєктами;
  • 2-денний форум.

Довідково: проєкт «Впливові» реалізовується ГО «Українська академія лідерства» та EasyBusiness спільно з Центром Економічного Відновлення в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: